Bize Mesaınız mı Var ?

 

Hakkımızda

Faz Mühendisliği Tanıyın

Firmamız bünyesinde iki çalışma grubu koordinasyonlu çalışmalarıyla başarıyı hedeflemektedir. Firma taahhütlerinde, kendi sabit kadrosu dışında uzun yıllar birlikte çalıştığı alt taşeronlarıyla hareket ederek hızlı ve güvenli şantiye kadrosunu oluşturabilmektedir. Uygulama taahhütleri firmamız tarafından ana faaliyet olarak benimsenmiştir, firmanın ana lokomotifidir. Personelimiz, bünyesindeki mühendis ve teknikerlerle, şantiyelerdeki formen, usta ve yardımcı usta kadrolarından oluşmaktadır. Projelendirme ve uygulama konularında sayısız başarılara imza atan firmamız, konusunda en iyi ve en çok tercih edilen olmayı hedeflemektedir. Referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere endüstriyel tesis, trafo merkezleri, şehir şebekeleri, iş ve alışveriş merkezleri gibi pek çok konudaki elektrik uygulama işlerini en kısa süre ve uygun fiyatlarla teslim etmekteyiz.

Misyonumuz:
Müşterilerimize en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmeti verirken, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak hizmet sektörüne en büyük katkıyı sağlamak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanlarda önde gelen ve ilk tercih edilen firmaları arasında yer almak, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet vermek, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir kurum olmak.

İş Değerlerimiz

Yeni Nesil Hizmet Anlayışı

Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma İlkesi

Yasal ve etik kurallara uymak,

Zamanı ve imkânları, doğru ve etkin kullanmak, israf etmemek,

Mühendislik Sorumlulukları

İşi kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmak,

Kendi gelişimimiz için kaynak yaratmak

Bilgi ve birikimlerimizi sizin memnuniyetiniz için kullanmak

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Mühendislik Çözümleri

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz